Korporatīvās Dāvanas

Mums ir idejas, kā Jūs varat iepriecināt savus tuviniekus, draugus un kolēģus. Piemeklēsim Jums piemērotāko vīnu, dāvanu komplektu vai ieteiksim iegādāties dāvanu karti absolūta fantāzijas lidojuma īstenošanai.

Glāzes

Godalgotā vīna kritiķa Rene Gabriela un glāžu veidotāja Siegfield Seidl sadarbības rezultātā tika radīta GABRIEL- GLAS universālā vīna glāze.
Šī glāze būs lieliski piemērota visiem vīnu veidiem sākot ar sarkanvīnu un baltvīnu līdz pat dzirkstošajiem un deserta vīniem. Glāze pat ir piemērota viskijam un izcilām alus šķirnēm. Zemākā glāzes daļa ir nedaudz uz āru izliektā V formā, tāpēc vīns ir plaši izkliedēts ļaujot lielākai virsmai kontaktu ar gaisu. Tas rada acumirklīgu dekantēšanas efektu.

Dāvanu kartes

Dāvanu kartes ir lieliska izvēle, ja dāvanas saņēmēja vēlmes nav zināmas, bet nedrīkstat kļūdīties vai laika meklēt īsto dāvanu nav! Jūs varat dāvāt vairāk par vienkāršu dāvanu – uzdāviniet zināšanas un emocijas! Mēs piedāvājam iespēju iegādāties ielūgumu uz jebkuru degustāciju veikalā Vīnoga.

Kolekcijas vīni un nestandarta pudeles

Mēs piedāvājam labākos Burgundijas, Bordo, Pjemontas, Toskānas un citu ievērojamu reģionu vīnus. Mūsu vīna veikalā iespējams iegādāties elegantu šampanieti, dzirkstošo vīnu un rozā vīnu, kā arī lieliskus stipros dzērienus Jūsu kolekcijas papildināšanai.
Izvēlies vīnu Magnum, Jeroboam vai pat Balthazar pudelē.